Drukuj

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

 poirot

 WYNIKI ETAPU I

 

Komisja konkursowa w składzie:
1. Bożena Zwierzyńska - przewodnicząca
2. Anita Góral - kierownik Filii PBW w Bytomiu
3. Joanna Ambroży - nauczyciel bibliotekarz Filii PBW w Bytomiu
informuje, że do drugiego etapu konkursu czytelniczego zakwalifikowali się następujący uczniowie: 

Lp.

Nazwisko

Imię

Ilość uzyskanych punktów

Szkoła

Nauczyciel-opiekun

 1.

Krupa

Wiktoria

35

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 2.

Rak

Matylda

35

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 3.

Komorowska

Aleksandra

34

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 4.

Jung

Nikola

33

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 5.

Kościelna

Julia

33

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 6.

Stefańska

Zuzanna

32

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 7.

Korzelak

Julia

31

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 8.

Paprzycki

Maciej

30

Gimnazjum nr 1

Barbara Kozłowska

 9.

Reichel

Nina

30

Gimnazjum nr 11

Beata Michalik

 10.

Korejwo

Julia

29

Gimnazjum nr 15

Krzysztof Kasprzyk

 11.

Kozak

Bartosz

29

Gimnazjum nr 15

Anna Jaruszewska

 12.

Brzozowska

Kinga

28

Gimnazjum nr 15

Krzysztof Kasprzyk

 13.

Czajkowska

Wiktoria

27

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 14.

Janoszczyk

Justyna

27

Gimnazjum nr 2

Agnieszka Rozner,
Monika Sędzik

 15.

Kurko

Zuzanna

27

Gimnazjum nr 15

Anna Ernst-Radziej

 16.

Nowok

Aleksandra

27

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 17.

Stypółkowska

Julia

27

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 18.

Budniok

Julia

27

Gimnazjum nr 15

Krzysztof Kasprzyk

 19.

Wyleżałek

Tomasz

26

Gimnazjum nr 2

Agnieszka Rozner,
Monika Sędzik

 20.

Zagórna

Sylwia

26

Gimnazjum nr 2

Agnieszka Rozner,
Monika Sędzik

 21.

Adamus

Zuzanna

25

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 22.

Lewandowska

Zofia

25

Gimnazjum nr 15

Anna Jaruszewska

 23.

Lutostańska

Julia

25

Gimnazjum nr 2

Agnieszka Rozner,
Monika Sędzik

 24.

Matejczyk

Karolina

25

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 25.

Zimońska

Wiktoria

25

Gimnazjum nr 15

Anna Ernst-Radziej

 26.

Bambynek

Wiktoria

24

Gimnazjum nr 7

Joanna Stefańska

 27.

Pawlik

Paulina

24

Gimnazjum nr 7

Joanna Stefańska

 28.

Juskowiak

Justyna

23

Gimnazjum nr 9

Joanna Wolff,
Monika Grzyb

 29.

Arik

Natalia

22

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Barbara Żydek,
Anna Rdes

 30.

Kaźmierczak

Ines

21

Gimnazjum nr 15

Anna Jaruszewska

 31.

Kłyk

Bartosz

21

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Barbara Żydek,
Anna Rdes

 32.

Pawela

Zofia

21

Gimnazjum nr 15

Anna Jaruszewska

 33.

Gawryś

Wiktoria

20

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Barbara Żydek,
Anna Rdes

 34.

Glubiak

Martyna

20

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Barbara Żydek,
Anna Rdes

 35.

Kawczak

Marta

20

Gimnazjum nr 1

Barbara Kozłowska

Gratulujemy!

Drugi etap konkursu odbędzie się dnia 10 marca 2017 r.