Sekretne życie introwertyków : przewodnik dla cichych i wszystkich, którzy chą ich zrozumieć / Jennifer Granneman. - Łódź : JK Wydawnictwo , Cop. 2017
Sygn.47905

 

„Jeśli tak jak ja jesteś introwertykiem, być może również skrywasz w sobie sekrety…… To książka o sekretach. O tym, kim naprawdę są introwertycy. O tym, że wreszcie chcemy poczuć się zrozumiani.”

Każdy z nas chce być zrozumiany, dostrzegany i akceptowany w swojej odmienności i indywidualności. Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy, jednak ze względu na cechy temperamentalne odbieramy świat trochę inaczej, mamy inne potrzeby i inny poziom wrażliwości. Żyjemy w czasach gdzie dzieje się dużo, nadmiar bodźców czasem nas przytłacza i nie pozwala nam funkcjonować w takim tempie i w takich realiach jakich byśmy chcieli. Społeczeństwo, także wymusza na nas liczne interakcje społeczne, jednak nie każdemu przychodzą one z łatwością. Introwertycy to osoby, które nie zawsze potrafią komunikować o swoich potrzebach, często też czują się niewysłuchani i przytłoczeni przez inne osoby. Jeśli ta sytuacja przypomina Ci zachowanie bliskiej osoby to prawdopodobnie masz do czynienia z introwertykiem – osobą wrażliwą, skupioną na swoim wnętrzu, potrzebującą więcej spokoju, ale także posiadającą ogromny potencjał i bogate wnętrze.

                Co introwertycy mogą nam zaoferować? Jakie pokłady ukrywają w swoim wnętrzu? Wszystkiego o mechanizmach ich funkcjonowania  dowiecie się z kart tej książki.

To książka nie tylko dla introwertyków, ale także dla ich bliskich (rodziny, znajomych). To książka otwierająca przed nami tak jak brzmi tytuł „sekretne życie introwertyków” i zapraszają nas do tego świata. A zajrzeć warto, ja już tam byłam, a Ty? Chcesz podążyć tą drogą?

Gorąco polecam